Porta

Porta

PORTA drzwi to firma, która od prawie 30 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją drzwi oraz ościeżnic. Pierwszy zakład powstał koło Wejherowa – w Bolszewie. Od momentu powstania firmy, zarządza nią Jacek Sarnowski.

W roku 1992 zespół, który składał się z kilku osób, zaczął produkować pierwsze skrzydła drzwiowe. Każdy kolejny rok pokazuje sprawny i dynamiczny rozwój firmy. Dowodem są przede wszystkim budowy wyspecjalizowanych zakładów w Ełku, Suwałkach i Rumunii. Bez wątpienia otwarcie nowoczesnego parku maszynowego PORTASTEEL także pomogło w rozwoju firmy.

Każdy projekt drzwi w PORTA powstaje w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Konkretnie wyznaczony dział do śledzenia rozwoju technologii i zmian w designie to Dział R&D. Zapewnia to wiarygodność w trendach podczas produkcji drzwi. Dzięki temu, w każdym wydaniu katalogu można znaleźć wyjątkowe nowości. Jesteśmy pewni, że drzwi marki PORTA to jakość i bezpieczeństwo, ponieważ jest to potwierdzone certyfikatami uzyskanymi w Instytucie Techniki Budowlanej. Wskazany instytut reprezentuje bez wątpienia wysoki standard.

PORTA posiada w ofercie także drzwi techniczne, a mianowicie antywłamaniowe, ognioodporne i dźwiękoszczelne. Jest to wielki powód do dumy firmy, ponieważ mogą oni realizować wiele inwestycji. Bezsprzecznie drzwi techniczne swoimi parametrami i możliwościami pozwalają architektom i inwestorom realizować najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używają komponentów dostarczanych przez światowych liderów. Architekci są dla nich bardzo ważni, ponieważ to na ich potrzeby głównie odpowiada marka. W związku z tym odpowiadają na ich potrzeby projektowe.

Wyświetlanie 1–12 z 158 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 158 wyników