O nas

-Salon Bartycka 24/26 paw. 216 hala 3B

Historia naszej firmy sięga aż 1986 roku! Od 1989 roku prowadziliśmy giełdę materiałów budowlanych na terenie BUDEXPO przy ulicy Bartyckiej w Warszawie, gdzie do tej pory znajdują się 2 nasze salony sprzedaży.

Dziś Sykomat to jeden z liderów profesjonalnej sprzedaży podłóg i drzwi. Jesteśmy jednym z największych przedstawicieli znanych i cenionych producentów takich jak: PORTA DRZWI, DRE, GLOBAL WOOD, MARDOM DECOR, VDS, BARLINEK, DĄBEX, CAL, DELTA, DOMINO, GERDA, ECLISSE, INTENSO, WENINGER, BALTIC WOOD i wiele innych! W naszej ofercie można znaleźć również okna, sztukaterie, bramy i schody. Dobrze dobrani dostawcy zapewniają naszym produktom najwyższą jakość i odpowiednią cenę.

Nasi sprzedawcy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają odpowiedzieć na każde pytanie oraz udzielić profesjonalnej porady technicznej. Usługi, które świadczymy pokazują, że jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę całego procesu zamówieniowego wraz z pomiarem, transportem i montażem. Obsługujemy Klientów prywatnych oraz firmy.