Drzwi antywłamaniowe

Przedstawiamy Państwu najlepsze drzwi antywłamaniowe w Warszawie! Solidna konstrukcja i ich precyzyjne wykonanie z materiałów z najwyższej jakości, zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Spełniają one jednak nie tylko ochronną, ale także estetyczną funkcję, dodając każdemu budynkowi unikalności oraz elegancji. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty znanych i lubianych marek, takich jak Gerda, Delta, czy Porta.

Kradzieże to niestety nadal stosunkowo często przydarzające się nieszczęścia. Budując dom czy urządzając własne mieszkanie, zależy nam na bezpieczeństwie własnym i pozostałych domowników. Drzwi wejściowe antywłamaniowe poza funkcją estetyczną i izolacyjną, wyposażone są w szereg sprzętów, które utrudniają niechcianym gościom, dostanie się do budynku. Najczęściej takie modele mają stalowe ramy, a także wzmocnioną konstrukcję.

Na rynku dostępnych jest wiele produktów stolarki otworowej. Drzwiami wejściowymi antywłamaniowymi określa się te, które posiadają 3 lub 4 klasę ochrony. Najczęściej wyposażone są w dwa zamki, centralny ryglujący w co najmniej trzech punktach oraz wierzchni, montowany po stronie pomieszczenia.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku