Akcesoria

Dzisiejsza stolarka okienna i drzwiowa umożliwia różne zmiany w wystroju wnętrz. W naszej ofercie dostępne są liczne akcesoria, między innymi ościeżnice. Składają się one z belki poziomej, a także dwóch belek pionowych wykonanych z trwałego materiału, jakim jest MDF. Cały zestaw wyposażony jest w odpowiednie okucia. Za dopłatą do zestawu dodawane są listwy opaskowe oraz ćwierćwałki.

Zazwyczaj ościeżnice montowane są w zabudowie pierwotnej. Dzięki temu w późniejszym czasie można w szybki i tani sposób wymienić drzwi, bez demontażu całej konstrukcji, z czym wiązałoby się skuwanie murów i przecinanie futryny.

Wśród proponowanych przez nas akcesoriów do drzwi dostępne są ościeżnice regulowane przylgowe, a także bezprzylgowe. Wszystkie modele dostępne są w różnych wymiarach i kolorach. Do niektórych zestawów dodawane są gumowe uszczelki oraz okleiny. Dzięki temu zyskujemy usprawniona funkcjonalność konstrukcji oraz odmienione wnętrze pomieszczenia. Nasze produkty przeznaczone są dla mieszkań, a także obiektów publicznych, np. urzędów czy przedsiębiorstw.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8