Salony

Drzwi wizytówką każdego domu

Wizytówką niemal każdego domu są drzwi. Salon, w którym je wybierzemy powinien odznaczać się bogatą ofertą, ale też nienaganną obsługą klienta. Podczas projektowania wnętrza warto wybrać nie tylko podłogi, drzwi wejściowe, ale też wewnętrzne, których wygląd i charakter będziemy mogli dopasować do stylistyki wnętrza.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są akcesoria do drzwi wejściowych, między innymi klamki czy ościeżnice, które są montowane na różne sposoby. Ciekawym pomysłem jest taki montaż, by pozostała ona niewidoczna.

Drzwi z naszego salonu z dobraną ościeżnicą to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostotę. Po dobraniu odpowiedniego koloru drzwi do ściany, można uzyskać ciekawy efekt optyczny, że niemal znikają i zlewają się ze ścianą.

Wybór odpowiedniej podłogi

Podczas projektowania i urządzania wnętrza, warto dobrać każdym element, nie tylko drzwi wejściowe czy wewnętrzne, ale też podłogi. Salony, który prowadzimy oferują różne rozwiązania, takie jak panele winylowe, laminowane, deski lite i trójwarstwowe, a także parkiety.