Barlinek

Barlinek

Barlinek to firma produkująca warstwowe podłogi drewniane. Jest jedną z wiodących firm na rynku światowym, produkując 12 mln m2 rocznie. Najbardziej popularnym produktem grupy Barlinek jest Deska Barlinecka, która stworzona została ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego.

Sprzedaż podłóg prowadzona jest na 6 kontynentach w 64 krajach. Sprzedajemy podłogi Barlinek nie tylko do prywatnych domów i mieszkań, ale także dla obiektów użyteczności publicznej. Mowa tu o biurach, hotelach, galeriach handlowych, sklepach, kinach, teatrach, muzeach itp.

W portfolio Barlinka znajdziemy także podłogi specjalistyczne Barkiet Sport, które stosujemy m. in. w halach sportowych, salach tanecznych, klubach fitness i boiskach do squash’a. Dodatkowo marka oferuje akcesoria wysokiej jakości do montażu i pielęgnacji podłóg jak i najlepsze biopaliwa drzewne: pelet i brykiet kominkowy.

Technologie i wyroby firmy Barlinek są ekologiczne i neutralne dla środowiska naturalnego. Dzięki działano, firmy widzimy, że ochrona środowiska nie jest tylko prawnym obowiązkiem firmy, ale także bardzo ważnym elementem długookresowej strategii rozwoju.

 

Wyświetlanie wszystkich 12 wyników

Wyświetlanie wszystkich 12 wyników