Interdoor

Interdoor

Interdoor drzwi to firma, która rozpoczęła swoją działalność 20 lat temu. Firma – matka, która istniała już od 1990 r to Interdrex i od niej zaczyna się historia Inter Door. Jest to firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami. Przede wszystkim, praca z drewnem jest inspiracją dla grupy zgranych ludzi, którzy tworzą zespół pracowników. Dzięki nim tworzone są drzwi w sercu kaszubskich lasów.

W produkcji drzwi wykorzystują naturalne materiały, przede wszystkim drewno. Interdoor opracował własną konstrukcję drzwi. Ze względu na wykorzystany materiał, produkty są wytrzymałe i posiadają odpowiednie właściwości akustyczne, a drewno przekształcone jest w trwały MDF. Lokalizacja produkcji to Trójmiejski Park Krajobrazowy, co oczywiście oznacza częste i liczne kontrole. Pracownicy mają ogromny szacunek do środowiska naturalnego. Bez wątpienia wynika to z atmosfery pracy w środku lasu. Środowisko to świetnie wpływa na twórczą pracę.

Interdoor to nie tylko wzornictwo, ale także jakość i wykonanie. Znajdziemy tu drzwi wewnętrzne, wejściowe, szklane, przesuwne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Dzięki tak dużemu asortymentowi, możemy wyposażyć mieszkania, hotele, budynki użyteczności publicznej, biura w systemy drzwiowe, spełniające odpowiednie normy. Modele klasyczne jak i te awangardowe wyróżnia przede wszystkim, niepowtarzalne wzornictwo jak i charakterystyczna konstrukcja.

W firmie zatrudnionych jest ponad 200 osób. Dzięki rodzinnej atmosferze, zauważymy tu bardziej pracownię stolarską niż producenta masowego. Marka tworzy nietypowe zamówienia charakterystyczne dla rzemieślników. Pracownicy zgadzają się, że ich praca to sztuka, która łączy się z dużym producentem posiadającym park maszynowy. Selekcja materiałów wykorzystywanych w produkcji jest bardzo rygorystyczna. Dzięki temu możemy być pewni, że jakość wyrobów Interdoor jest bardzo wysoka.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.