Decoplast

Decoplast

Decoplast to producent drzwi i listew przypodłogowych marki LAGRUS. Firma rozpoczęła swoja działalność w 2003 r. Marka LAGRUS powstała z myślą o Klientach, którzy cenią sobie jakość wykonania oraz styl. Celem firmy Decoplast jest ciągłe podnoszenie jakości usług, udoskonalanie oferty oraz dbałość o zaufanie i zadowolenie Klientów.

Ugruntowana pozycja na rynku Decoplastu zawdzięczamy dokładności w tworzeniu oferty oraz stosowaniu dobrze dobranych materiałów. Marka Lagrus łączy ciekawe wzornictwo i nowoczesne rozwiązania z tradycyjną sztuką stolarską.

Listwy LAGRUS stanową niezbędny element dekoracyjno – wykończeniowy każdego wnętrza. Odpowiednie dobrane listwy idealnie sprawdzą się wśród stylu nowoczesnego jak i klasycznego. Do wyboru są 43 modele listew, dzięki czemu każdy na pewno znajdzie coś dla siebie! ponad to, dzięki podfrezowaniom możemy przeprowadzić kable według naszego uznania. Z pewnością dodatkowe frezy poprawiają mocowanie do ściany. Listwy są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, ponieważ do produkcji listew Decoplast wykorzystuje płyty MDF. Jest to produkt drewnopochodny, średniej gęstości, stanowiący podstawowy materiał produkcji mebli. Powierzchnia lakierowana jest poliuretanem, solna krawędź jest odizolowana przeciwwilgociowo. Standard wylakierowania – BIAŁY (RAL 9003).

Nie znaleziono produktów, których szukasz.