Asilo

Asilo

Drzwi ASILO to połączenie jakości, designu i charakteru. U nas znajdziesz najpopularniejsze drzwi pokryte fornirem naturalnym, uniwersalne drzwi malowane oraz drzwi przygotowane do własnego wykończenia. Dodatkowo dajmy wybór, czy drzwi będą na ościeżnicy ukrytej czy widocznej.

Ościeżnica widoczna ASILO-R zakrywa mur o grubości od 75-520 mm. Zaoblone opaski drzwiowe są łączone pod kątem prostym i dzięki temu zapewniają łatwy montaż oraz optycznie wydłużają drzwi.

Ościeżnica ukryta DISCRET pozwala na całkowite zlicowanie skrzydła ze ścianą. To nowoczesne i minimalistyczne rozwiązanie jest ciekawym uzupełnieniem dla tradycyjnych wnętrz.

Ościeżnice VERTE pozwalają na licowanie drzwi od strony przedpokoju, otwierają drzwi do wewnątrz pokoju. Rozwiązanie dostępne jest dla ościeżnic widocznych regulowanych jak i ościeżnic ukrytych.

Systemy przesuwne w drzwiach ASILO dzielą się na 4 rodzaje: widoczne drzwi naścienne, naścienne drzwi z ozdobną maskownicą, widoczne chowające drzwi w ścianę, ukryte chowające drzwi w ścianie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.