Mardom Decor

Mardom Decor

Mardom Decor to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży sztukateryjnej, która działa na rynku od wielu lat. Kultywuje tradycję w sztukaterii oraz podąża za nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają stworzyć ozdobne kompozycje. Wszystkie produkty dostarczamy nie tylko na terenie Polski! Sztukateria Mardomu spełnia oczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających Klientów.

Marka może pochwalić się szeroką ofertą sztukaterii, którą wykonuje na indywidualne zamówienie.

Listwy przypodłogowe do tej pory były raczej pomijane podczas tworzenia projektów wymarzonych wnętrz. Mardom Decor wyszedł na przód proponując niebagatelny kształt. Pozwala on zauważyć nowoczesną i delikatną stylistykę, która podkreślona jest elegancją i szykiem! Listwy wpasowują się w ultranowoczesność, ale odpowiadają także na realne potrzeby prawdziwej klasyki. Listwami zakamuflujemy wszelkie mankamenty ścian powstające w wyniku tynkowania czy malowania. Mają one także specjalne wycięcia, w które można pochować kable wchodzące w skład domowych instalacji. Są świetnym zabezpieczeniem ścian przez oddziaływaniem mechanicznym. Łatwe czyszczenie listew umożliwia nam gładka faktura. Wystarczy kilka przetarć sucha szmatką, by z powierzchni listew zniknęły uporczywe plamy. Dzięki swojej gładkości, produkty nie utrzymują kurzu na swojej powierzchni.

W ofercie Mardom Decor znajdziemy także listwy typu FLEX, które można przymocować także w problematycznych miejscach. Możemy je zamontować na różnego rodzaju łukach, kolumnach i półkolumnach. Firma gwarantuje nam dopasowanie do aktualnych potrzeb aranżacyjnych naszych Klientów.

Listwy przypodłogowe dostępne w naszej ofercie od Mardom Decor to produkty optymalne pod względem aranżacji, stylistycznego dopasowania i funkcjonalności.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.