Intenso

Intenso

Intenso Doors drzwi zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych. Firma powstała w 2006 roku i sukcesywnie, z roku na rok, zwiększa produkcję. Lata aktywności firmy umożliwia dostarczanie produktów o wysokiej jakości. Dzięki doświadczeniu na rynku stolarki otworowej, Intenso odpowiadają na najnowsze trendy oraz zachowują estetykę drzwi.

Produkcja drzwi oparta jest o wysoko zaawansowany park maszynowy. Dzięki temu jakość skrzydeł i ościeżnic jest niepodważalna. Niewątpliwie daje to gwarancję wysokiej precyzji oraz podkreśla wyjątkowość. Firma inwestuje oczywiście w innowacyjne technologie. W rezultacie ich celem jest osiągnięcie najwyższej jakości produkcji oraz drzwi i ościeżnic. Kolejną inwestycją są przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy dbają o ciągły rozwój produkcji.

Intenso Doors posiadają bogatą ofertę drzwi wewnętrznych. Ich różnorodne kolekcje dają możliwość wyboru spośród wielu opcji i zaspokajają najbardziej wymagające gusta.

Linia AVANGARDE charakteryzuje się ekstrawagancją i nowoczesną stylizacją. Drzwi najlepiej wpasują się w styl nowoczesny oraz modern design. Kolekcja ELEGANCE to drzwi z tradycyjną formą oraz klasyczną stylizacją. Wnętrza, w których drzwi prezentować się będą najlepiej, to na pewno te, które cechują się elegancją. CLASSIC charakteryzują się efektownymi wybarwieniami oklein oraz nowoczesną stylizacją. Drzwi są wysokiej jakości jednak zachowują atrakcyjną cenę. Linia ECONOMY to łagodna forma i delikatna stylizacja. Kolorystyka oklein dopasowana jest do najbardziej popularnych wybarwień podłóg i mebli. Produkty tej kolekcji dostępne są w bardzo przystępnych cenach.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.