Infinity Line

Infinity Line

Infinity Line klamki jest dostawcą okuć budowlanych. Dostawy odbywają się na rynku polskim oraz europejskim. Marka ma bardzo silną pozycję na rynku dystrybucji okuć, ponieważ posiadają duże dostępności towarów.

Firma gwarantuje nam nowoczesne wzornictwo, na które pozwolić sobie może większość Klientów, ze względu na atrakcyjność cenową. Infinity Line wspiera swoje punkty sprzedaży sprawnie rozwijającym się marketingiem. Możemy liczyć na aktualne ekspozytury z klamkami, te wolne stojące jak i obrotowe. Mamy dostęp także do tablic oraz szaf ekspozycyjne, które mogą pełnić rolę magazynu. Na bieżąco dostajemy profesjonalnie i przejrzyście przygotowany katalog.

Dowód na różnorodność  produktów Infinity oraz atrakcyjność cenową są kolekcje produktowe. Pierwsze kolekcja klamek to Premium Line. Jest ona przeznaczona dla osób, które cenią sobie luksus i nowatorskie wnętrza w wysokiej klasie. Kolejną kolekcją jest Infinity Line. Jest to średnia cenowo klasa klamek z ogromną gamą wzorów. Ostatnią częścią oferty jest Eco Line, która jest kolekcją ekonomiczną. Oznacza to, że dostępna jest na każdą kieszeń. Dodatkowo ilość wzorów nie pozostawia nic do życzenia!

Firma Infinity Line posiada własnego projektanta, który śledzi trendy i dzięki temu jest w stanie zaprojektować najnowocześniejsze klamki. Klamki wpisują się w aktualnie panujące trendy, ponieważ projektant posiada bardzo nowoczesne podejście.

Cel firmy, to zbudowanie silnych relacji z Klientami dzięki dobremu serwisowi i rozwojowi nowych produktów w myśl zasady „Tworzymy Nowe Trendy”.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.