Gerda

Gerda

GERDA drzwi działa na rynku od 1987 roku. Jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce. Firma jest liderem w dziedzinie produkcji drzwi, zamków i okuć z zastosowaniem innowacyjnych technologii bezpieczeństwa. Tutaj osiągamy najwyższe parametry z zakresu zabezpieczeń i odporności na włamanie. Zakłady produkcyjne znajdują się w Warszawie, Sokołowie i Starachowicach.

Jesteśmy w stanie zapewnić komfort, niezawodność i ochronę naszym Klientom dzięki marce GERDA. Współpracując z ośrodkami badawczymi i instytucjami dbającymi o bezpieczeństwo, firma ciągle doskonali swoje produkty i cała ofertę.

Firma posiada wiele wartości, przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo. Gwarantujemy procedurami ISO 9001: 2015 oraz potwierdzonymi certyfikatami doskonałe parametry wytrzymałościowe i użytkowe. Zespół doskonałych inżynierów i projektantów, bez przerwy udoskonala systemy zabezpieczeń. Komfort i jakość to kolejne wartości, które są bardzo ważne dla firmy. Nasze sieci sprzedaży znajdują się w Warszawie i okolicach i wszystkie proponują produkty Gerda, to właśnie pokazuje, jak łatwa jest dostępność produktów. Najwyższa jakość uzyskujemy dzięki kreatywnym pracownikom oraz najnowszym rozwiązaniom technologicznym.

Marka pokazuje szacunek i lojalność także wobec swoich pracowników i kontrahentów. Firma przyczynia się do sukcesów biznesowych pracowników, ponieważ chcą rozwijać ich zdolności i umiejętności. Środowisko pracy oparte jest na wzajemnym szacunku. Jest to silnie powiązane także z troską o środowisko naturalne. Producent prowadzi działalność w sposób świadomy i odpowiedzialny. Realizują własne, opatentowane rozwiązania, które przyczyniają się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa oraz budowania przewagi konkurencyjnej. Warto zauważyć, że firma współpracuje z Biurem Operacji Antyterrorystycznych w celu doskonalenia drzwi antywłamaniowych.

Samą misją jest kompleksowe podejście w zakresie nowoczesnych technologii bezpieczeństwa. Spełniając przy tym indywidualne oczekiwania Klientów i potrzeby rynku

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku