Entra

Entra

Entra drzwi rozpoczęła działalność ponad 30 lat temu. Do tej pory marka cieszy się renomą najbardziej rozwijającej się firmy w branży stolarki otworowej.

Ciekawe, solidne i inspirujące drzwi to domena firmy Entra, ponieważ obserwują trendy w stolarce otworowej na całym świecie i analizują dostępne obróbki, procesy i materiały. Działalność produkcyjna marki oparta jest na wieloletnim doświadczeniu. Unikalne rozwiązania, które tworzy producent, na stałe wpisują się w rynek polski i zagraniczny. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęli produkcję drzwi z MDF, ponieważ wprowadzili do sprzedaży ościeżnicę regulowaną. W roku 2014 opatentowali ościeżnicę ukrytą. Jako pierwsi w Polsce, w 2016 roku pokazali drzwi wewnętrzne wejściowe na ościeżnicy ukrytej GRADARA HIGHLINE w wersji z odwrotną przylgą, o klasie antywłamaniowej RC3.

Inżynierowie Entra od lat pracują nad wprowadzeniem nietypowych rozwiązań, które wpasują się w gust każdego z Klientów. Drzwi słyną z praktycznego wykończenia, funkcjonalności oraz ciekawego wyglądu!

Entra posiada 6 głównych kolekcji:

Kolekcja MINIMAL to drzwi lakierowane o gładkiej, matowej powierzchni. Kolory to uniwersalna biel, ciepłe odcienie beżu oraz najmodniejsze szarości.

Drugą kolekcją jest INDUSTRIAL. Jest to wykończenie o wyraźnej fakturze, która świetnie nawiązuje do wnętrz o surowym charakterze. Tu znajdziemy zastosowanie rdzy, marmuru, betonu oraz stali jako elementu wykończenia powierzchni drzwi.

NATURE to zbiór wykończeń fornirowanych, wprowadzających do wnętrza ciepły i przytulny charakter drewna. Geometryczne ułożenie forniru na skrzydle jest bardzo wyjątkowe i niespotykane.

Kolekcja LUCKY to przede wszystkim odważne kolory. Kontrastowe i wyraźne drzwi z pewnością staną się punktem centralnym pomieszczenia.

SUPERIOR to drzwi pokryte ceramiką, szkłem bądź innym materiałem o grubości 4mm. Ościeżnica umożliwia wykończenie ściany jednakowym materiałem bez obaw o narożniki.

Kolekcja BASIC charakteryzuje się brakiem ograniczeń, ponieważ drzwi przygotowane są do pokrycia dowolnym wykończeniem takim jak, farba akrylowa, tynki strukturalne czy tapeta.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.