Delta

Delta

Delta drzwi to firma rodzinna założona w roku 1992 przez Zbigniewa Różyckiego. Firma od początku zajmuje się stolarką drzwiową. Delta skupia się przede wszystkim na atestowanych drzwiach antywłamaniowych oraz zamkach.

Obecnie widzimy, że marka posiada bardzo silną pozycję na rynku oraz wysoka renomę. Rozpoznajemy ją w całym kraju, ponieważ ich oferta drzwi antywłamaniowych jest bardzo konkurencyjna. Przede wszystkim Delta to czołowy producent drzwi stalowych, dymoszczelnych, o zwiększonej izolacyjności akustycznej i cieplnej oraz antywłamaniowych. Oferta dotyczy mieszkań i domów jednorodzinnych, jak i instytucji publicznych.

Zakłady produkcyjne znajdziemy w Katowicach i Skrzyszowie. Jesteśmy przekonani, że firma to stabilni kooperacji, najnowsze technologie i urządzenia, innowacje i wysoka jakość produktów.

Klamki elektroniczne Delta otwieramy za pomocą kodu cyfrowego, breloka lub kartą zbliżeniową. Szczególnie zalecamy je do mieszkań i pomieszczeń biurowych wewnątrz budynków. Możemy dostosować klamki do odcisku linii papilarnych bądź kodów cyfrowych. Klamki stosujemy miejscach, gdzie nie chcemy nosić ze sobą klucza, jednak możliwość włamania jest niska. System blokuje działanie klamki zewnętrznej, która zostaje rozsprzęglona od zapadki zamka. W każdej chwili drzwi możemy otworzyć od zewnątrz za pomocą klucza wkładki profilowej lub od wewnątrz za pomocą klamki wewnętrznej. Klamki elektroniczne i hotelowe stosujemy w absolutnie każdym modelu drzwi DELTA wewnątrz budynku oraz do większości drzwi innych producentów dostępnych na rynku.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.