CAL

CAL

CAL drzwi to firma zajmującą się produkcją stolarki drzwiowej. Firma zatrudnia ponad 100 osób i jest liderem produkcji drzwi zewnętrznych. Portfolio marki jest bardzo bogate w ponadczasowe wzory także drzwi wewnętrznych, które produkowane są od wielu lat.

Drzwi CAL powstają z surowca całkowicie ekologicznego i odnawialnego, drewno pozyskiwane jest jedynie z lasów zarządzanych według zasad Dobrej Gospodarki Leśnej. Wszystkie drzwi posiadają lakiery ekologiczne i wodorozcieńczalne. Drzwi CAL gwarantują mniejsze zużycie energii, ponieważ ich termoizolacyjność wynosi nawet 0,58 W/M2K .

Drzwi wykonane są z wysokogatunkowego drewna dębowego, które pochodzi z certyfikowanego lasu, ponieważ tam nie są stosowane żadne pestycydy, które mogą zaszkodzić zwierzętom i roślinności. Firma prowadzi politykę “Drzewo za drzwi”, która zapewnia dosadzenie nowych drzew po ścięciu tych, które wykorzystane są do produkcji drzwi.

Spółka CAL posiada system zarządzania bazujący na lean management czerpiącym z Theory of Constrains. Dzięki temu, firma doskonali swój produkt i wprowadza innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest wręg antywyważenuowy, termiczna osłona podproża TOP oraz zdalne sterowanie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.