Balterio

Balterio

Balterio podłogi winylowe i laminowane stworzone są dla ludzi, którzy oczekują, że ich osobowość i styl życia znajdą odzwierciedlenie także w ich podłodze.

Sztywne panele winylowe od Balterio to na pewno wyjątkowa jakość i wytrzymałość połączona z niesamowitym designem i stylem. Materiały, z których wykonane są podłogi, do złudzenia przypominają panele i płytki. Są bardzo ciche i ciepłe w dotyku, przy czym są cienkie i sztywne. Firma wciąż doskonali swoje produkty oraz tworzy nowe kolekcje, by sprostać wymaganiom Klientów. Sztywne podłogi winylowe prócz wytrzymałości i komfortu są także wodoodporne. 20 lat – tyle gwarancji otrzymuje Klient przy zakupie podłóg Balterio. Dzięki klasie użytkowej 32, mogą być one używane w pomieszczeniach mieszkalnych, oraz w miejscach komercyjnych. Posiadają także najlepszą w swojej klasie warstwę wierzchnią, która odporna jest na zarysowania i zaplamienia. Wykonanie winyli to 100% produktów wysokiej jakości, bez dodatków korka, drewna czy włókien cementowych. Dodatkowo podłogi są bezzapachowe.

Sztywne podłogi winylowe to doskonałe rozwiązanie do każdego domu. Sprawdzą się także w pracach remontowych. Można ją łatwo położyć na istniejącej podłodze, również tej nieidealnie równej.  Przykładem mogą być płytki ceramiczne, z fugami o maksymalnej szerokości 5 mm i głębokości 2 mm. Panele nie przenoszą nierówności podłoża dzięki kompozytowemu rdzeniowi, a dodatkowo są odporne na wgniecenia.

Podłogi laminowane Balterio to 3 kolekcje stworzone z myślą o każdym Kliencie: 9 mm podłoga wodoodporna, nowoczesna 8 mm i przyjazna portfelowi 7 mm. Podłoga jest wytrzymała, stabilna, odporna na zużycie i zarysowania oraz uderzenia. W pomieszczeniach mieszkalnych gwarancja na podłogi wynosi aż 25 lat! Odporność na wodę, w przypadku wersji wodoodpornej wynosi 10 lat. Podłogi Balterio są przyjazne dla środowiska i posiadają certyfikat PEFC oraz Europejski znak Ecolabel. Dzięki tym oznaczeniom wiemy, że marka dba o gospodarkę leśną.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.