Sykomat

Producenci Drzwi

SYKOMAT ma w swojej ofercie szeroki wybór drzwi uznanych marek, ponieważ renomowany producent drzwi to gwarancja ich najwyższej jakości. W naszej ofercie na bieżąco pojawiają się modele z najnowszych kolekcji poszczególnych producentów, dzięki czemu nasi klienci mają dostęp do aktualnych trendów, zarówno w stylu tradycyjnym, jak i bardziej nowoczesnym. Zajmujemy się dystrybucją drzwi marek takich jak:

Porta

Porta Drzwi – przedsiębiorstwo o dwudziestoletniej tradycji, autor wielu nowatorskich rozwiązań, które do tej pory nie były znane na polskim rynku. Specjalność firmy Porta oparta jest o 5 fabryk, które corocznie wykonują kilkadziesiąt tysięcy skrzydeł i ościeżnic.

 

Interdoor

Interdoor - firma, należąca do krajowej czołówki. Ich oferta to konstrukcje wewnętrzne, wejściowe, zewnętrzne, antywłamaniowe, a także przeciwpożarowe. Wszystkie powstają z najwyższą dbałością o jakość i estetykę. Jest to przedsiębiorstwo, w ofercie którego nie brakuje awangardowych rozwiązań, natomiast wszystkie produkty charakteryzują się wysoką izolacyjnością akustyczną.

 

Villadora

Villadora - kolekcje, które powstały we współpracy z architektami wnętrz. Ich styl nawiązywać ma do idei harmonii między człowiekiem, naturą i sztuką. Ta firma tworzy produkty, które stanowić mogą punkt wyjścia dla aranżacji całego wnętrza. Są to produkty klasycznie eleganckie i wyróżniające się wysoką jakością wykonania.

 

Docavi

Docavi to hiszpańskie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w tworzeniu konstrukcji wewnętrznych. Produkowane są one w stylu klasycznym, ale też minimalistycznym czy nowoczesnym. To właśnie tutaj stawia się na doświadczenie fachowców i współczesne innowacje.

 

Verte

Verte to nowoczesne przedsiębiorstwo, które wykorzystuje innowacyjne rozwiązania technologiczne, a także najwyższej jakości materiały. Zastosowanie w procesie produkcji różnorodnych nowinek technicznych pozwala na poprawę estetyki produktu, a także zwiększenie jego wytrzymałości.

 

Intenso

Intenso to firma produkująca ekskluzywne konstrukcje wewnętrzne. Są one niepowtarzalne pod względem wzornictwa, a dodatkowo charakteryzują się trwałością i wytrzymałością.

 

Gerda

Gerda jest krajowym liderem na rynku zabezpieczeń, na którym działa już od 1897 roku. Firma ta znana jest przede wszystkim z wysokiej jakości zamków i kłódek, jednak jest to też uznany wytwórca drzwi. Produkty Gerda powstają z wykorzystaniem najbardziej nowoczesnych technologii, jednak tamtejsi specjaliści troszczą się też o najwyższą estetykę produktów.

 

Delta

Delta to firma, która od 1992 roku zajmuje się stolarką drzwiową, zaś jej specjalnością są atestowane konstrukcje antywłamaniowe i zamki. Jest to czołowe przedsiębiorstwo, oferujące elementy stalowe i antywłamaniowe, które są szeroko wykorzystywane w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz instytucjach użyteczności publicznej. Delta to tradycja i innowacje.

 

Gardesa

Gardesa to znana firma o ponad 30-letniej tradycji, który obecnie jest częścią szwedzkiej międzynarodowej firmy ASSA ABLOY Group, czyli światowego lidera na rynku systemów zamykania drzwi. Oferta firmy obejmuje zarówno elementy zewnętrzne, jak i antywłamaniowe różnych klas, a także specjalną kolekcję Prestige o niepowtarzalnym designie.

 

Szeroki wybór wysokiej jakości markowych produktów sprawia, że każdy klient SYKOMAT będzie zadowolony z dokonanego tu zakupu. Ogromny asortyment oznacza dla Państwa możliwość dopasowania tych konstrukcji do każdego budynku, a także do każdej aranżacji wnętrza.

Oferujemy dowolne wzornictwo, kolorystykę, a także konstrukcje tych produktów, co pozwala nam spełniać każdego rodzaju potrzeby i oczekiwania klienta. Jeśli mają Państwo problem z wyborem produktu odpowiedniego dla siebie, warto skorzystać z pomocy naszych sprzedawców, którzy posiadają szeroką wiedzę o wszystkich oferowanych produktach, dlatego ich rada przy podejmowaniu decyzji jest nieoceniona.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij