Sykomat

Dąb Klasztorny 750

Opis:

Balterio Dolce to nowa kolekcja 7 mm, mająca wygląd prawdziwego drewna za odpowiednią cenę.

To niezwykle modna podłoga laminowana na każdą kieszeń: niektóre dekory mają naturalną strukturę True to nature®, inne - matową strukturę soft touch mat, co dodaje niezwykłej finezji panelom wysokiej jakości.

W procesie wytłaczania struktury, laminat staje się rzeczywiście drewno-podobny. Zewnętrzna struktura perfekcyjnie dopasowana jest do wzoru drewna i w efekcie sprawia wrażenie drewnianej podłogi.

Struktura Soft touch mat stwarza wrażenie autentycznej struktury drewna i nadaje delikatną, matową fakturę przypominającą jedwab.

Podłogi laminowane Balterio zapewniają najlepsze połączenie jakości i ceny, a także szeroki zakres wzorów w każdym stylu. Jesteśmy dumni z wyglądu i trwałości naszych paneli laminowanych. Wierzymy w nasz produkt tak bardzo, ze udzielamy na niektóre z naszych kolekcji dożywotnich gwarancji Balterio spełnia surowe standardy produkcyjne i udziela od 10-lat gwarancji do dożywotniej gwarancji (33 lata). Gdy chodzi o dom i rodzinę, zawsze chcemy tylko tego, co najlepsze.

Powrót
X

Formularz zapytania o cenę

pytasz o produkt: Dąb Klasztorny 750

Drogi Kliencie, na cenę składa się bardzo wiele opcji i aby precyzyjnie określić cenę, prosimy o wypełnienie formularza - po przeanalizowaniu zapytania, podamy cenę.


 
Jestem zainteresowany: