Sykomat

Dąb Jedwabny 708

Producent drzwi Balterio

Opis:

Kolekcja Tradition Elegant to podłogi z charyzmą, które pasują do każdego pomieszczenia, wypełniając je dodatkową nieprzesadną fi nezją. Ich wspaniała słojowana struktura dodaje wrażenia tradycji i nowoczesności. Precyzyjna mikro V-fuga z dwóch stron deski dodaje pomieszczeniom uroku.

Panele Tradition Elegant są dostępne w 13 cieszących oczy dekorach. Sprawią, że każda podłoga stanie się żywym przykładem finezji i tradycji. Wszystkie dekory posiadają mikro v-fugę  z dwóch stron deski.

Balterio używa unikalnej folii, aby chronić zeszlifowane krawędzie. Wzór folii na krawędziach wpasowany jest perfekcyjnie we wzór na desce, co czyni laminowaną podłogę nie do odróżnienia od prawdziwego par

Rewolucyjny system clickXpress® gwarantuje szybki montaż.

Podłoga laminowana Balterio jest niewiarygodnie prosta w montażu i jest to dobra wiadomość dla konsumentów i profesjonalistów. Rewolucyjny system ClickXpress® zapewnia szybką instalację. Ten system sprawia, iż przez klikniecie (połączenie) desek razem, ułożysz trwałą podłogę bez użycia kleju.

Powrót
X

Formularz zapytania o cenę

pytasz o produkt: Dąb Jedwabny 708

Drogi Kliencie, na cenę składa się bardzo wiele opcji i aby precyzyjnie określić cenę, prosimy o wypełnienie formularza - po przeanalizowaniu zapytania, podamy cenę.


 
Jestem zainteresowany: