Sykomat

Dąb Burgund 672

Opis:

Grandeur to podłoga dla ludzi biorących z życia tylko to, co najlepsze. Ta kolekcja luksusowych paneli podłogowych to obecnie najlepsza oferta na rynku. Wyjątkowa jakość nie jest ich jedyną zaletą: wymiary paneli także wybiegają poza ogólnie przyjęte standardy. Ekstra długie i szerokie listwy idealnie nadają się do dużych pomieszczeń i przestronnych loftów.

 

True-to-nature touch

W procesie wytłaczania struktury, laminat staje się rzeczywiście drewno-podobny. Zewnętrzna struktura perfekcyjnie dopasowana jest do wzoru drewna i w efekcie sprawia wrażenie drewnianej podłogi.

 

Chromezone

Wyjątkowa technologia Chrome Zone wzmaga efekt struktury synchronicznej nadając słojom wzoru promiennego blasku. Technologia Chrome Zone jest kombinacją pomiędzy wzorem, strukturą powierzchni i nową rewolucyjną techniką, to połączenie matowej powierzchni ze lśniącym wzorem drewna. Ta technologia drukowania chromu na drewniane włókna, nadaje jej blasku. W rezultacie mamy wyjątkowe chromowomatowe wykończenie.

 

V-fuga

Balterio używa unikalnej folii pokrywającej zeszlifowane krawędzie. Wzór folii na krawędziach wpasowany jest perfekcyjnie we wzór na desce, co czyni laminowaną podłogę nie do odróżnienia od prawdziwego parkietu.

 

Długie i szerokie

System montażu "fall down" znajdujący się z krótkiej strony listwy gwarantuje szybką instalację i niezwykle solidne zamocowanie. Technologia Chromezone? nadająca panelom piękny matowy, chromowy wygląd, stanowi wspaniały akcent wykończeniowy.

 

Powrót
X

Formularz zapytania o cenę

pytasz o produkt: Dąb Burgund 672

Drogi Kliencie, na cenę składa się bardzo wiele opcji i aby precyzyjnie określić cenę, prosimy o wypełnienie formularza - po przeanalizowaniu zapytania, podamy cenę.


 
Jestem zainteresowany: