Sykomat

Okna

W celu uzupełnienia kompleskowości naszej oferty, wprowadziliśmy do sprzedaży OKNA. Rozpoczęliśmy współpracę z dwoma renomowanymi producentami stolarki okiennej, którzy od lat prezentują najwyższą jakość i wyznaczają trendy w budownictwie:

Producent został nagrodzony prestiżowym tytułem Jakość Roku 2014!

OKNA AVANGARDE – Optymalne parametry izolacyjne cieplne i akustyczne. Możliwość zastosowania szyb zespolonych o współczynniku Ug=0,7 W/m2K co wyraźnie obniża koszty zużycia energii.
AVANGARDE 7000  lub  AVANGARDE 9000

OKNA OVLO – Odpowiedź na najbardziej wysublimowane oczekiwania. Najwyższa jakość wykonania, estetyka, trwałość, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Zdrowe i ekologiczne profile bezołowiowe produkowane na terenie Zielonych Płuc Polski. Produkt bardzo konkurencyjny cenowo!
OVLO  lub  OVLO CLASSIC

OKNA ENCORE – Nowatorski system z wkładkami docieplającymi posiada perfekcyjne właściwości termoizolacyjne. Stworzony z myślą o najlepszej ochronie Państwa domu oraz maksymalnej redukcji strat energii. Okna dedykowane do budownictwa energooszczędnego i pasywnego.  

OKNA PRIME – Eksluzywne połączenie doskonałych parametrów termicznych z eleganckim klasycznym wzornictwem oraz nowatorską technologią. Zaprojektowany z troską o środowisko, komfort użytkowania i bezpieczeństwo, przy zastosowaniu roziązań skutecznie obniżających zużycie energii.

OKNA DACHOWE – NOWOŚĆ! Mogą być zamontowane w każdych warunkach ze wskazaniem na pomieszczenia o podwyższonej wilgotności. Nie wymagają konserwacji, co wpływa na bezproblemowe użytkowanie przez długie lata. 

 

 

 

Dzięki innowacyjnej technologii oraz dopracowanej szerokiej ofercie produktowej, należy do ścisłej czołówki branży okiennej. Producent oferuje okna PCV, okna aluminiowe i drzwi na profilach trzech systemodawców: VekaBrügman/Salamander oraz Rehau.

                          

PETECKI FUTURE - W całości wykonane z tworzywa kompozytowego Rau-Fipro na bazie włókna szklanego. Znajdują zastosowanie w nowoczesnym budownictwie: domy pasywne, energooszczędne w najwyższym standardzie. System Geneo pozwala uzyskać wyjątkową klasę efektywności energetycznej (Uw-0,73W/m2k)

PETECKI EXCELLENT - Doskonały produkt, który polecamy w celu obniżania zużycia energii. Zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie. Stosowany w budownictwie pasywnym jednorodzinnym i wielorodzinnym dla najbardziej wymagających klientów.

PETECKI IMPRESSIVE - Połączenie produktu wysokiej jakości z szeroką gamą zastosowań. Różne pakiety szybowe, ponad 40 kolorów, bardzo dobry współczynnik izolacyjności termicznej. Inwestycje jednorodzinne i wielorodzinne.

PETECKI CITY - Z uwagi na bardzo dobre parametry techniczne, często stosowane w szpitalach, szkołach i budynkach użyteczności publicznej. Połączenie wysokiej jakości, klasycznego kształtu i niewygórowanej ceny.
 

         

 

Zapytaj naszego handlowca o produkt, najbardziej optymalny dla Ciebie!

Ekspozycja, kalkulacje i szczegóły oferty:

·     Góraszka 42
goraszka@sykomat.com.pl
tel. 22 780 09 80,  780 09 90,  668 859 041


·     Stara Miłosnaul. Trakt Brzeski 56C
milosna@sykomat.com.pl
tel. 22 773 38 81,   773 38 95,   606 146 140
 

·     Piaseczno – Stara Iwicznaul. Nowa 1A
Iwiczna@sykomat.com.pl
tel. 22 224 39 31,   720 50 05,   606 650 151Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij