Sykomat

Montaż Drzwi

Wybór odpowiedniego koloru i modelu drzwi to dopiero początek drogi do osiągnięcia piękna wystroju i funkcjonalności wnętrz. Niezwykle ważny jest również ich montaż, którym od wielu lat zajmują się nasi fachowcy.

Nasze Autoryzowane Grupy Montażowe zrealizowały w swojej karierze zawodowej już tysiące zleceń Klientów, w związku z czym posiadają odpowiednie doświadczenie, aby również Państwu zapewnić najlepszy montaż drzwi. Doskonale zainstalowane, będą odznaczały się pięknem wizualnym, a użytkownicy będą mieli z nich użytek na długie lata.

Zakres usług

W zakresie usług znajduje się:

 • wykonanie pomiarów,
 • doradztwo techniczne,
 • transport i wniesienie drzwi,
 • montaż
 • montaż elementów dodatkowych, w tym klamek czy szyldów,
 • sprzątanie po pracach.

 

Wszelkie działania wykonywane są zgodnie z polskimi normami i prawem budowlanym.

Zajmujemy się montażem drzwi wewnętrznych (pokojowych, łazienkowych), zewnętrznych (wejściowych) oraz technicznych (przeciwpożarowych, dymoszczelnych, akustycznych). Wykonywanie zadań przebiega sprawnie niezależnie od tego czy mają miejsce w domach, firmach, czy też obiektach użyteczności publicznej.

Montowanie w praktyce

W praktyce nasze działania zawsze mają określoną kolejność i są dostosowywane do sytuacji. Kupując drzwi otrzymujecie Państwo komplet składający się ze skrzydła, ościeżnicy, łączników do niej, zawiasów, a niekiedy również listwy maskującej do odpowiedniego wykończenia.

1. Montaż ościeżnic

Po sprawdzeniu prawidłowości wymiarów, rozpoczyna się montowanie ościeżnic, które najczęściej dostarczane są w trzech odrębnych elementach. Łączy się je mechanicznie śrubami i klamrami, a do tego klejem używanym w narożnikach. Po złączeniu kompletu, wstawia się go w otwór, zwracając uwagę na to, aby między nią a murem pozostało 1-2 cm przerwy. Do stabilizacji korzysta się z klinów, a do dalszych zadań należą między innymi przykręcanie ościeżnicy do ściany (czasami nie jest to konieczne), wsadzenie odpowiedniej ilości rozpórek oraz polanie wodą szczeliny i wypełnienie jej pianką poliuretanową.

2. Zawieszanie skrzydła

Po usunięciu klinów i działaniach uzupełniających, dochodzi do montażu skrzydła. Na początku należy ustalić czy ich długość jest prawidłowa, a następnie zawiesić skrzydło, nie zapominając o wyregulowaniu zawiasu. W przypadku błędnie wykonanych prac drzwi same się zamykają, otwierają lub poruszają niepłynnie.

3. Montaż klamki

Ostatnią częścią jest zamontowanie klamki, co dzięki odpowiednim otworom oraz elementom znajdującym się w zestawie, stanowi najmniejsze wyzwanie.


Montaż Podłogi

Zakup podłogi to jeszcze nie wszystko, żeby osiągnąć piękny, wymarzony wygląd naszych posadzek. Bardzo ważny jest również montaż zakupionej podłogi, a od tego mamy niezawodną ekipę monterów którzy zajmują się tym już bardzo długo.

Nasza Autoryzowana Ekipa Montażowa, która zajmuje się podłogami już kilkanaście lat, posiada bogate doświadczenie w montażu różnego rodzaju podłóg. Doskonale ułożona podłoga podniesie wygląd Państwa mieszkania pod względem estetycznym i wizualnym.

ZAKRES USŁUG

W zakres usług wchodzi:

 • wykonanie pomiaru
 • doradztwo techniczne
 • transport i wniesienie
 • montaż
 • montaż dodatkowych wykończeń (listwy podłogowe i dylatacyjne)
 • sprzątanie po pracy

Wszelkie działania wykonywane są zgodnie z polskimi normami i prawem budowlanym. Zajmujemy się montażem podłóg z deski trójwarstwowej na klej oraz w systemie pływającym. Układamy również panele podłogowe. Wykonywane prace przebiegają sprawnie niezależnie od tego, czy są wykonywane w mieszkaniu, domu, biurze czy obiekcie użyteczności publicznej. Gwarantujemy jakość i solidność.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij