Sykomat

Misja firmy


„Naszym głównym celem działania jest zadowolenie klienta poprzez dostarczanie mu wysokiej jakości produktów

i kompleksowych usług w zakresie sprzedaży drzwi i podłóg.”


Realizując nasz cel skupiamy się zawsze na naszym kliencie, jego oczekiwaniach i potrzebach. Drzwi i podłogi są takim elementem wyposażenia wnętrz, który instalujemy zazwyczaj raz na kilkanaście lat. W chwili zakupu trzeba podjąć wiele ważnych decyzji związanych ze wzornictwem i kolorystyką, szczegółami technicznymi, sposobem montażu, itp. Wykorzystując nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży wypracowaliśmy taki system pracy który w maksymalnym stopniu odciąża i wspomaga naszych klientów na wszystkich etapach decyzyjnych i podczas realizacji zamówienia. Sprawiamy że nasi klienci czują się bezpiecznie powierzając nam swoje oczekiwania związane z wystrojem własnego wnętrza. 

Głównymi elementami naszego systemu są:

Doradztwo – w którego zakres wchodzi pomoc naszych konsultantów w dokonaniu najlepszego wyboru produktu tak aby spełniał oczekiwania naszych klientów. Pomagamy w wyborze odpowiedniego modelu drzwi czy podłogi pod kątem walorów estetycznych, wzorniczych, kolorystycznych, użytkowych. Podejmowanie takich decyzji tylko z pozoru wydaje się prostą czynnością. Dlatego cieszymy się że możemy służyć naszym klientom swoim doświadczeniem i sprawić że wyposażenie własnych „czterech kątów” staje się łatwiejsze i bardziej przyjemne.

   

Pomiar – jeden z kluczowych elementów całego procesu. Od jego właściwego wykonania zależy między innymi czy wybrane wcześniej drzwi będą pasowały do istniejących otworów, czy podłoże pod ułożenie podłogi posiada odpowiednią wilgotność, określenie właściwej ilości potrzebnych materiałów, sposobu montażu, itp. Dlatego w tym zakresie całkowicie wyręczamy naszych klientów biorąc na siebie odpowiedzialność za prawidłowe jego wykonanie. Podczas pomiaru informujemy o wszelkich istotnych kwestiach które mogą mieć wpływ na późniejszy wygląd i użytkowanie. Dzięki temu zamówione produkty są odpowiednio dopasowane i spełniają oczekiwania naszych klientów.

   

Transport – jest kolejnym elementem stanowiącym o kompleksowości naszych usług. Bardzo ważne jest odpowiednie składowanie i transportowanie takich produktów jak drzwi czy podłogi, aby nie uległy one uszkodzeniom. Nasza flota samochodowa jest specjalnie przystosowana do takiego transportu co minimalizuje ryzyko uszkodzenia produktu.

Montaż
– to obok jakości wykonania produktu najważniejszy element wpływający na  końcowy efekt. To właśnie od niego zależy jak dobrze będzie prezentować się nasze wnętrze. Doskonale wiemy że nawet najładniejsze drzwi czy idealnie dobrana podłoga tracą wszelkie walory piękna w momencie źle przeprowadzonego montażu. Nasze autoryzowane grupy montażowe to najlepsi fachowcy na rynku legitymujące się wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy oferować najwyższą jakość świadczonych usług, a nasi klienci mogą w pełni cieszyć się z użytkowania zakupionych produktów.

   

Serwis – to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa. Wszystkie nasze produkty są objęte gwarancją producenta. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na reakcję naszego serwisu i uzyskanie pomocy w chwili wystąpienia takiej potrzeby. Drzwi i podłogi użytkuje się przez wiele lat dlatego po upływie okresu gwarancji zapewniamy naszym klientom również serwis pogwarancyjny. 


Dzięki powyższym działaniom systemowym oraz indywidualnemu podejściu do każdego odbiorcy naszych drzwi i podłóg udaje nam się uzyskać to co jest dla nas największą satysfakcją z wykonywanej pracy

 – zadowolenie naszego klienta – 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij