Sykomat

Drzwi "Porta Drzwi" - termoizolacyjne ROMA

Producent drzwi Porta Drzwi

Opis:

Drzwi stalowe ROMA są produkowane w dwóch wersjach: 
- wersja STANDARD w szczególności stosowana jako drzwi wejściowe do mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. Drzwi składają się ze skrzydła wypełnionego materiałem termoizolacyjnym oraz z ościeżnicy metalowej wykonanej z blachy ocynkowanej. 
-wersja PREMIUM w szczególności stosowana jako drzwi zewnętrzne w budownictwie jednorodzinnym. Skrzydło wypełnione jest usztywnionym wsadem z użyciem materiału termoizolacyjnego zapewniającym strefę izolacji termicznej zabezpieczającej przed przemarzaniem. Ościeżnica o konstrukcji metalowo- drewnianej zabezpiecza przed powstawaniem mostków termicznych. 
W obu wersjach opłaszczowanie skrzydła oraz ościeżnica wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej pokrytej dekoracyjnym laminatem PCV, dzięki czemu spełniają oczekiwania estetyczne najbardziej wymagających klientów oraz gwarantują wieloletnie użytkowanie drzwi

 

Kolory:

Blacha stalowa laminowana PCV:

  • Złoty dąb

  • Orzech

  • Mahoń

  • Antracyt

Farba poliestrowa:

  • Antracyt struktura

Powrót
X

Formularz zapytania o cenę

pytasz o produkt: Drzwi termoizolacyjne ROMA

Drogi Kliencie, na cenę składa się bardzo wiele opcji i aby precyzyjnie określić cenę, prosimy o wypełnienie formularza - po przeanalizowaniu zapytania, podamy cenę.


 
Jestem zainteresowany:
 
Dodatkowe informacje: