Sykomat

Drzwi "Interdoor" - model: ODWROTNA PRZYLGA

Producent drzwi Interdoor

Opis:

Wyobraź sobie, że masz pokój blisko korytarza, a obok niego łazienkę. Korytarz jest miejscem strategicznym w Twoim mieszkaniu. Jest również wąski, a otwarcie na oścież drzwi od pokoju mogłoby spowodować, że uderzysz nimi osobę, która właśnie wchodzi do mieszkania. Pokój jest duży, zatem wolisz, aby drzwi otwierały się do wewnątrz. Obok jest jednak łazienka. Polskie przepisy zalecają, aby drzwi do łazienki otwierały się na zewnątrz. Mieszkanie jest urządzone nowocześnie, wolisz proste rozwiązania i wybierasz chowane zawiasy w drzwiach. Chcesz jednak, aby jedne i drugie drzwi po zamknięciu z zewnątrz wyglądały tak samo.

Proponujemy idealne rozwiązanie w tej sytuacji - drzwi z odwrotną przylgą. Wizualizacja powyżej przedstawia wygląd drzwi po otwarciu, a poniżej tych samych drzwi po zamknięciu. Drzwi po prawej stronie są zamontowane na ościeżnicy z odwrotną przylgą. Te drugie to drzwi bezprzylgowe (ościeżnica VERA). Problem rozwiązany, a drzwi prezentują się równie okazale.

Drzwi z odwrotną przylgą to:

»» ciekawe rozwiązanie pozwalające zachować identyczny wygląd drzwi po zamknięciu, podczas gdy po otwarciu jedne otwierają się do wewnątrz, drugie na zewnątrz

»» zastosowanie chowanych zawiasów oraz możliwość zastosowania poszerzonych opasek

»» możliwość zastosowania dużego wyboru modeli drzwi i ich wykończeń

Modele drzwi, które możesz zamówić z odwrotną przylgą to: ALBA, ALLANDE, ANDORA, BARI, BOLZANO, CLASSIC (tylko pełne!), DERBY, LIVORNO, LUKKA, MANHATTAN (tylko pełne!), PŁASKIE (tylko pełne!), SIENA oraz TORINO (tylko pełne!).

Powrót
X

Formularz zapytania o cenę

pytasz o produkt: ODWROTNA PRZYLGA

Drogi Kliencie, na cenę składa się bardzo wiele opcji i aby precyzyjnie określić cenę, prosimy o wypełnienie formularza - po przeanalizowaniu zapytania, podamy cenę.


 
Jestem zainteresowany:
 
Dodatkowe informacje: