Sykomat

Klamki

Producent drzwi ENGER

Opis:

Klamki są często niedocenianym elementem wystroju wnętrza, jednak my zachęcamy Państwa do traktowania ich jako ozdób, gdyż odpowiednio dobrane i dopasowana do dekoracji pomieszczenia powodują, że każde nabiera niepowtarzalnego smaku.
Stworzone przez czołowych europejskich projektantów w dziedzinie wystroju wnętrz, łączą w sobie styl i funkcjonalność. Dodatkowo jakość materiałów zastosowanych do ich produkcji powoduje, że każdy z Państwa przez wiele lat cieszyć się będzie z przyjemności ich użytkowania.

TUPAI - portugalski producent wysokiej jakości okuć i innych akcesoriów drzwiowych, posiadający najnowocześniejszą linię do lakierowania produktów w Europie.
Markowe mosiężne okucia TUPAI wytwarzane są z najlepszej jakości stopów mosiądzu. Ich powierzchnię zabezpiecza wyjątkowo trwały lakier, którego jakość jest uzyskiwana dzięki wykorzystaniu procesu elektroforezy.
Klamki TUPAI ze stali nierdzewnej wykonywane są z bardzo dobrej jakościowo stali chromowo-niklowej.

Powrót
X

Formularz zapytania o cenę

pytasz o produkt: Klamki

Drogi Kliencie, na cenę składa się bardzo wiele opcji i aby precyzyjnie określić cenę, prosimy o wypełnienie formularza - po przeanalizowaniu zapytania, podamy cenę.


 
Jestem zainteresowany:
 
Dodatkowe informacje: