Sykomat

Drzwi "Docavi" - model: C2

Producent drzwi Docavi

Opis:

Fornir naturalny odznacza się pięknym, niepowtarzalnym rysunkiem. Oryginalne produkty wykonane z oklein naturalnych dodają charakteru każdemu wnętrzu sprawiając, że nabiera ono indywidualnego stylu.

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

Wypełnienie skrzydła DOCAVI stanowi płyta wiórowa pełna o gęstym zgniocie. Rama skrzydła jest wykonana z litego drewna egzotycznego. Fornir – naturalna warstwa zewnętrzna - jest pozyskiwany z wysokiej jakości drewna cennych gatunków drzew. W wypadku modeli z wypukłą płyciną technologie produkcyjne DOCAVI gwarantują, że forniry nakładane na załamujące się krawędzie płycin są bardzo trwałe. Wszystkie ramki i szprosy są wykonane z litego drewna, co podnosi walory estetyczne i użytkowe drzwi.

Widoczne przez warstwę lakieru pory drewna, nieregularności w rysunku słoi, różnice w odcieniach poszczególnych elementów drzwi są typowymi cechami naturalnego, szlachetnego drewna używanego do produkcji drzwi DOCAVI. Różnice w odcieniach są również wywoływane przez zjawiska optyczne odbicia światła pod różnymi kątami widzenia..

KONSTRUKCJA OŚCIEŻNICY

Ościeżnice DOCAVI są wykonane z wysokiej klasy płyty MDF o dużej gęstości. Po nadaniu kształtu ościeżnicy jest ona oklejana zawsze z jednego liścia forniru. Tak klejony fornir zwiększa trwałość elementów podczas późniejszego użytkowania drzwi. Istotną zaletą jest wysoka technika wykonania, nie widać bowiem żadnych łączeń. W tej samej technologii są produkowane ozdobne listwy maskujące.

TECHNIKA LAKIEROWANIA

Drzwi DOCAVI są lakierowane w technice zamkniętego pora, dającej efekt gładkiej powierzchni. Ten w pełni zautomatyzowany, zaawansowany proces technologiczny jest domeną nielicznych europejskich producentów. Drzwi są lakierowane kilkoma warstwami podkładu i lakieru. Każda warstwa jest utwardzana światłem UV, następnie szlifowana aż do momentu położenia warstwy końcowej. Takim samym procesom lakierowania są poddawane listwy i ościeżnice.

Prezentujemy Państwu oryginalny produkt o niepowtarzalnym rysunku usłojenia i wybarwienia forniru. Różnorodność odcieni i wybawień forniru jest spowodowana wieloma dostawami poszczególnych partii półwyrobów od producenta. Zachodzi możliwość wystąpienia tych różnic na poszczególnych elementach składowych drzwi: skrzydło, ościeżnica, listwy. Jest to cecha charakterystyczna dla tego rodzaju naturalnych oklein, co jednocześnie nie odbiera wyjątkowego charakteru prezentowanych powyżej drzwi.

Dlatego też umożliwiamy Państwu możliwość wcześniejszego obejrzenia poszczególnych skrzydeł drzwiowych i ościeżnic. Drzwi są dostępne w naszym magazynie. Po uzgodnieniu specyfikacji na Państwa życzenie, przygotujemy je do oględzin.

 

Wszelkie informacje o produkcie można uzyskać u naszego konsultanta:

krzysztof.jarmulowicz@sykomat.com.pl

tel:  608 413 342

CZAS TRWANIA PROMOCJI:  OD 1 WRZEŚNIA DO 31 PAŹDZIERNIKA 2017 r. 

Kolory:

Fornir naturalny:

  • Mahoń

Powrót
X

Formularz zapytania o cenę

pytasz o produkt: Model C2

Drogi Kliencie, na cenę składa się bardzo wiele opcji i aby precyzyjnie określić cenę, prosimy o wypełnienie formularza - po przeanalizowaniu zapytania, podamy cenę.


 
Jestem zainteresowany:
 
Dodatkowe informacje: