Sykomat

Dla sklepów

 

Jeśli prowadzisz bądź planujesz otworzyć firmę w której ofercie znajdują się drzwi i/lub podłogi, jeśli chcesz poszerzyć ofertę o nowe marki bądź zmienić dotychczasowego dostawcę na nowego to ta oferta jest dla Ciebie.

Oferujemy produkty znanych oraz cenionych producentów krajowych i zagranicznych takich jak PORTA DRZWI, GERDA, DRE, VERTE, MASONITE, DELTA, INTERDOOR, DOCAVI, DIERRE, INVADO, BARLINEK, BALTIC WOOD !

Jesteśmy sprawdzonym partnerem dla ponad 200 obecnie współpracujących z nami firm wchodzących w sieć Autoryzowanych Punktów Sprzedaży. Ponad 25-letnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja na rynku pozwala nam zaoferować najwyższej jakości współpracę. Nasi partnerzy mogą liczyć na nasze wsparcie między innymi w takich aspektach jak: dostarczanie wysokiej jakości produktów, atrakcyjne warunki handlowe, wsparcie konsultantów, opieka przedstawiciela handlowego, szkolenia dla sprzedawców, pomoc w wyposażaniu salonów w ekspozycję oraz reklamę, itp.

Specjalnie z myślą o naszych Autoryzowanych Punktach Sprzedaży otworzyliśmy w 2010 roku Centrum Obsługi Hurtowej mieszczące się w Góraszce pod Warszawą. Budynek z nowoczesną infrastrukturą techniczną pozwala na sprawną obsługę logistyczną naszych odbiorców. Nasz flota samochodowa zapewnia bezpieczne i szybkie dostawy zamówionego towaru. Doświadczona kadra na co dzień służy swoją pomocą w każdym elemencie współpracy. Specjalny system informatyczny umożliwiający śledzenie aktualnego stanu zamówień on-line oraz otrzymywanie automatycznych powiadomień pocztą elektroniczną o przebiegu ich realizacji ułatwia komunikację i powoduje że zawsze posiadasz aktualne informacje.

Chcesz prowadzić swój biznes z doświadczonym, stabilnym partnerem? Chcesz rozwinąć działalności i zwiększyć zyski? My możemy Ci w tym pomóc. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś. 

 

Kontakt:

Michał Rekowski
Przedstawiciel handlowy
Tel. 600 968 653
michal.rekowski@sykomat.com.pl