Sykomat

Dla inwestorów


Tą specjalną ofertę kierujemy do inwestorów, generalnych wykonawców, podwykonawców którzy odpowiadają za wybudowanie obiektu i wyposażenie go w takie elementy jak drzwi i podłogi.

Jako jeden z największych profesjonalnych dystrybutorów drzwi i podłóg w kraju możemy zaoferować atrakcyjne warunki współpracy, wysokiej jakości produkty posiadające niezbędne atesty i certyfikaty oraz sprawdzone na dziesiątkach inwestycji, doświadczoną kadrę służącą pomocą na każdym etapie inwestycji, doświadczone autoryzowane grupy montażowe.

Nasze drzwi doskonale nadają się do budynków mieszkalnych, biurowych, hoteli, szkół, szpitali, laboratoriów, restauracji, basenów, itp. Posiadamy drzwi spełniające wymagania techniczne przewidziane prawem. Wszystkie proponowane przez nas do zastosowania inwestycyjnego drzwi posiadają aktualne atesty ognioodporności, dymoszczelności, dźwiękoszczelności czy antywłamaniowości. Poza produktami standardowymi istnieje możliwość zastosowania nietypowych wykończeń, wzorów lub rozmiarów 

Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie produkty biorąc pod uwagę zarówno wymogi techniczne, ich przeznaczenie, sposób użytkowania jaki i walory estetyczne. Zapewniamy różnego rodzaju przekroje, wzorniki, materiałami informacyjne które można wykorzystać bezpośrednio na inwestycji. Dysponujemy również bogato wyposażoną ekspozycją na której znajduje się ponad 100 modeli różnego rodzaju drzwi i dziesiątki wzorów podłóg w różnych modelach, wariantach wykończeń i kolorystyce. Połączenie obu wariantów umożliwia podjęcie przemyślanej decyzji co do wyboru odpowiedniego rodzaju drzwi czy podłogi.

Nasi montażyści posiadają kilkudziesięcioletnie doświadczenie w montażu. Są w stanie szybko i fachowo zamontować duże ilości produktów. Dysponują niezbędną wiedzą oraz wyposażeni są w wysokiej klasy sprzęt i materiały do montażu co sprawia że końcowy efekt w postaci zamontowanych drzwi lub podłóg spełnia oczekiwania zarówno inwestora jak i służb dokonujących odbioru technicznego budynku.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą bądź uzyskaniem bardziej szczegółowych informacji to czekamy na Twój kontakt.

Kontakt:

Michał Rekowski
Dyrektor ds. sprzedaży
Tel. 600 968 653
michal.rekowski@sykomat.com.plZadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij