Sykomat

Dla architektów

Jesteś architektem, dekoratorem wnętrz?

Dostarczasz swojemu klientowi projekt?

Wyposażasz dom, mieszkanie lub biuro? 

Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Ta oferta skierowana jest do osób profesjonalnie zajmujących się pracą na rzecz klienta zainteresowanego zaprojektowaniem i wyposażeniem wnętrza w sposób odpowiadający szczególnym, indywidualnym oczekiwaniom z naciskiem na jakość końcowego efektu. 

Wiemy jak wymagający potrafią być klienci, nie obce są nam naglące terminy, jesteśmy świadomi wielu zmiennych potrafiących wystąpić z dnia na dzień w prowadzonym projekcie. Dzięki naszemu doświadczeniu w tego typu współpracy, znajomości rynku i materiałów, bogatej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości produkty i usługi w zakresie sprzedaży drzwi i podłóg. Wspieramy w codziennej pracy współpracujących z nami architektów służąc naszą pomocą poprzez dostarczanie wszelkiego rodzaju próbek, wzorników drzwi i podłóg, katalogów, bibliotek CAD i materiałów informacyjnych. Udostępniamy nasze salony wyposażone w aktualne ekspozycje oferowanych produktów na potrzeby prezentacji produktów, doradzamy i pomagamy w spotkaniach architekt – inwestor służąc swoją wiedza o drzwiach i podłogach oraz związnaych z nimi usługami.

Jesteś zainteresowany profesjonalnym wsparciem swojej codziennej pracy? Potrzebujesz sprawdzonego partnera? Zadzwoń i zapytaj o inne korzyści płynące ze współpracy z nami.

Kontakt:

Michał Rekowski
Przedstawiciel handlowy
Tel. 600 968 653
michal.rekowski@sykomat.com.pl 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij