Sykomat

5 lat gwarancji na drzwi PORTA!!! [ 2013-01-12]

Cały czas można skorzystać z wydłużonej gwarancji na skrzydła i ościeżnice Porta Drzwi. Wydłużona 5-letnia gwarancja zostaje przyznana w przypadku montażu dokonanego Przez Autoryzowaną Grupę Montażową Porta Drzwi. To aż o 3 lata więcej niż w standardowej gwarancji!

 

Szczegóły programu 5 lat gwarancji Porta Drzwi

Dokonując zakupu skrzydeł i/lub ościeżnic Porta Drzwi do 30 czerwca, możemy skorzystać z wydłużonej o 3 lata ponad standard gwarancji. W tym celu należy zachować dowód zakupu – paragon lub fakturę (z datą wystawienia w okresie trwania programu) – oraz kartę gwarancyjną. Warunkiem przedłużenia gwarancji ponad standardowe 24 miesiące jest zamontowanie drzwi przez Autoryzowaną Grupę Montażową w okresie 3 miesięcy od zakupu. Montażysta po zakończeniu pracy przystawi na karcie gwarancyjnej pieczątkę z adnotacją dotyczącą miejsca dokonania montażu. Aby skorzystać z usług gwarancyjnych należy posiadać wszystkie te dokumenty.

Regulamin programu „5 lat gwarancji” jest dostępny pod adresem: http://www.porta.com.pl/dm/regulamin5lat.pdf

 

Dodatkowe korzyści  

Dodatkową zaletą zakupu drzwi wraz z montażem jest niższa możliwość zastosowania obniżonej stawki podatku VAT. Na mocy rozporządzenia z dnia 22 grudnia 2010, dokonując zakupu do swojego mieszkania czy domu drzwi z montażem, zapłacimy podatek VAT w wysokości 8 proc. (zamiast 23 proc.). To realna oszczędność, która z pewnością się opłaci.

Poza zaletami programu „5 lat gwarancji” i oszczędnością wynikającą z obniżonej stawki VAT, skorzystanie z usług specjalistów to wygoda, sprawny i szybki montaż drzwi oraz gwarancja profesjonalnego podejścia. W końcowym efekcie możemy się cieszyć wieloletnim, bezproblemowym użytkowaniem drzwi.